Zápisník, neboli naše oblíbená "diskuze". Jsi-li z Drsných dědků či kamarádů trampů, napiš sem jakýkoliv příspěvek vždycky, když se na tyhle naše stránky podíváš. Alespoň uvidíme, že tyhle stránky mají vůbec smysl provozovat, není to nic jednoduchého. Ale hlavně sem napiš, když budeš chtít někam jet. Dřív se touhle formou všichni svolávali na čundry, dneska žijou všichni už jenom přes "fejzbůk", takže se tomu těžko konkuruje. Ale přesto bychom to mohli zkusit.

Přidat komentář

Komentáře   

0
Ahoj kamarádi,
jelikož nikdo nedal vědět, jestli se někam pojede na Velikonoce, musel jsem ho naplánovat sám. Spolu s Chickym jsme vymysleli trasu lehce kopcovitou krajinou ve středních Čechách. Budeme vyrážet ve čtvrtek 28. března v 16:10 hodin rychlíkem Vltava, dáme zastávku v Táboře na pivo :P a pak dojedeme courákem na zastávku Heřmaničky. Odtud je to asi 5 km do města Sedlec-Prčice, kde budeme večer 8) . Další dny budeme večer v Petrovicích, Vysokém Chlumci a končíme v Sedlčanech. Návrat v neděli. Zatím nás jede šest: Chicky, Johny, Mošny, Martina a Marv. Bereme nástroje s sebou, trasy jsou cca 15 km na den. Budu rád za každého, kdo se přidá. Na všechny se těší Atom.
Odpovědět
0
Ahoj Atome, moc jsem se těšila, ale bohužel. Mám podvrtnutý kotník a tak nemůžu. Ale Kája je fit ,a tak s vámi půjde. Hezky se mi tam o něj starejte :lol: . Zdenička
Odpovědět
0
Atome děláš záslužnou práci :-) za kterou Ti moc děkujeme. Zdenička a Kája
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
připravuji nové webové stránky, tyhle už nebyly bezpečné, a proto jsem získal po Vánocích přístup do nové administrace.
To ale znamená všechny fotky a celou galerii nahrát znovu. K tomu i celou strukturu článků apod.
Takže vás všechny prosím o trpělivost, protože to budou hodiny práce ... opět.
Atom
Odpovědět
0
Diky :roll: V sobotu dorazíme tak kolem 5 a už se moc těšíme
Odpovědět
0
Ahoj, Vánoce Drsnich dědků a Jižní Střely, budou 16.12.2023 v Hrůtově . Sraz ráno v 10.00. Pro toho,kdo má zájem o prohlídku kravína .
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi Trampské vánoce v sobotu 16.12.2023 v Hrůtově jako loni
Tak přijďte
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
poslední rozloučení za Anynku proběhne 13. května v Rejštejně. Volal mi to Henli, že se půjde přes Kašperky atd. Kdyby cokoliv, organizuje to Láďa s Henlim, tak jim zavolejte.
Atom
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi 8) ,
velikonoční vandr do Pošumaví se moc povedl. Zúčastnili se Vlk, Svišť, Anťák, Špáňa, Hanka, Jenda, Marv a Atom. Šli jsme ze zastávky v Nemilkově do Braníčkova, kde byla perfektní restaurace. Od rána bylo krásně, šli jsme podél Ostružné přírodním parkem Kochánov do Nemilkova, kde jsme neplánovaně navštívili prohlídku zámku. Vřele doporučuji. Pan domácí tam má standardně točené, ale protože ráno ještě mrzne, dostali jsme lahváče. Odtud jsme se podél řeky protáhli do Velhartic, kde jsme poobědvali v místním hostinci. Pak po modré značce směr Kolinec. Zde otvírali hospodu v šest a majitel hospody je basák, takže půjčil Anťákovi kontrabas a hrálo se až do půlnoci. Přespali jsme v přístřešku pro kulturní akce kousek od hospody, od rána lilo a bylo fakt dost hnusně. Bohužel původní plán jít do Nalžovských Hor vzal za své poté, co jsme se dozvěděli, že už je tam dva roky zavřená hospoda. Přesunuli jsme se vlakem do Sušice, polovina z nás jela domů a my čtyři šli přes Čimice a jezírko do Žichovic. Tam je skvělá hospoda, má výborné pivo i dobře vaří, dokonce jsme si i zahráli, i když jsme byli dost utahaní a nevyspalí. Přespali jsme na T.O. Průhon, ale hrozně to tam chřadne, nikdo se o srub nestará a velmi rychle se rozpadá. V neděli ráno jsme vystoupali už jenom na Rábí, kde jsme se nacpali v hotelu Atawa (doporučujeme, jídlo vynikající, obsluha skvělá). Marv si nás pak naložil do auta a odvezl domů. Takže super a těším se zase příště :-) . Atom
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
ve fotogalerii jsou fotky od Mošnyho a Martiny z posledního posezení u Zdeničky v Nesměni.
Jinak vandr platí dle níže uvedené informace. Kdybyste někdo jel, o kom nevím, dejte mi vědět.
Zdraví Atom
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi :lol: ,
jarní vandr přes Velikonoce se blíží :-x . Odjíždíme ve čtvrtek 6. dubna 2023 odpoledne vlakem Rožmberk v 16:04 směr Horažďovice a pak do Běšin. Kdo nebude stíhat, může jet o dvě hodiny později. Večer v Běšinách v hospodě a od pátku se potáhneme tři dny po modré značce. Cílem jsou Velhartice na Velký pátek, pak Kolinec, Nalžovské hory a pak se uvidí. Já se budu vracet v neděli navečer.
Přidáte se někdo? Atom, Chicky a Anťák. :D
Odpovědět
0
ahoj hlavně kdo mužete přijedte včas. nebo si nesednete. já s Lukym jedem v pátek na boudu. kdo se přidá?
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi, připomínám že 25.února 2023 máte poslední možnost posedět v mojí hospůdce. Budeme moc rádi, když této možnosti využijete a přijdete posedět s kamarády. (hudební nástroje s sebou) Těšíme se na vás. Zdenka a Karel
Odpovědět
0
Ahoj trampové, kamaráci,
přeji všem krásné a pohodové Vánoce :lol: a jako dárek najdete ve fotogalerii fotky z našich trampských Vánoc v Hrůtově. :P Bylo to tam úžasné, moc jsme si to užili. Fotek je tu fakt spousta a to jsem asi 50 fotek promazal. Hodně snímků na můj foťák nabušil Mošny :-) , za což mu moc děkuji.
A taky jsem dal dohromady všechny fotky z podzimního vandru 8) , kdy jste některé z fotek viděli už vytištěné, ale tady jsou kompletní - ode mne, od Mošnyho a od Janičky z Jižní řeky.
Mějte se krásně a zase někdy na vandru AHOJ.
Atom
Odpovědět
0
Ahoj všichni kamarádi
Vánoce zamluveny v Hrůtově jako loni na 17.12.
Odpovědět
0
ŠUMAVA S LÁĎOU! a jinými výstavními kusy....... Odjezd ve sředu 26.10. po práci - bude upřesněno. Na Strakonicko - bude upřesněno.... :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
pojedete někdo na říjnovou Šumavu? Zatím jsem mluvil s Anťákem a Lukym, tak ti by jet měli, já taky.
Už se moc těším a až budu mít víc informací, ozvu se.
P.S. Nemáte někdo nějaké fotky z vandru?
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi a kamarádky,
předávám vzkaz od Termita - T.O. Račí Potok nás zve 1.10.2022 na ZLATOU HOREČKU, která se odehraje na kempu URAGÁN. Zlato prý v potoce je :lol:
Straka
Odpovědět
0
Taky připomínám říjnovou sumavu
Odpovědět
0
Ahoj 6.8.smutecka na jižní rece
Odpovědět
0
Ahoj kamarádky a kamarádi, zvu Vás na letošní splouvani Berounky. Plzeňští a Krčkovi vyplouvají 3.7.z Chrástu u Plzně. Já i Vy je bude od 4.7. vyhližet z kempu riviéra Zbečno, nebo jim i v jedem proti proudu naproti. Sraz 4.7 večer až 9.7 na Kempu Riviéra. Informace na tel. 724759177 ahoj šeriff
Odpovědět
0
AHOJ JA SE TEDY PŘIDAM ABYSTE TAM NEBYL SAMÍ SLUŠNÁK A MLADAS
Odpovědět
+1
Nazdar trampíci 8) ,
tak vlak nám jede v pátek v 15:12 z ČB nádraží.
Autobus z Lišova ve 14:25 nebo pak 14:30 (ten je nějakej rychlejší). :sigh:
Vlakem jede Anťák, Viky, Radek a já. Pak se přidají Mošny s Martinou a ještě po nich dorazí Marv s Chickym. Myslím, že slušná společnost. :-x
I kdybyste jeli jinam, užijte si to. Atom
Odpovědět
0
Jsem to ale trubka, ten datum je příští týden 13. - 15. května.
Aby bylo jasno.
Zdarec
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi, :lol:
příští týden jedem na vandr na Šumavu, co vy na to? 8)
Je to taková profláknutá trasa ze Strunkovic podél Blanice do Husince, v sobotu okolo přehrady do Záblatí a do kaňonu Blanice a v neděli na pohodu do Volar.
Vše vlakem, vždy s hospodou, jinak bych nejel. Zatím jede kromě mě Chicky, Viky, Mošny, Anťák - víc nevím. Když dáte vědět ostatním, budu rád a čas odjezdu upřesním příští týden dle možností.
Odjezd kolem 15 - 16. hodiny, jezdí to tam přes Číčenice často a kdo by nás doháněl, může rovnou na zastávku k Husinci, tam je to už jen 2 km, my to máme první den 9.
Celkem to má 32 km + zacházka do toho kaňonu, posílám odkaz na mapy, jen si ho zkopírujte do prohlížeče, odtud nefunguje.
https://mapy.cz/turisticka?planovani-trasy&x=13.8869432&y=48.9707301&z=12&rc=9fzuZxTLTe3EwxTERs9fo8Z3jBhKpcE99fgRZxSnHp1w0xS60O&rs=stre&rs=coor&rs=stre&rs=coor&rs=coor&rs=stre&ri=125912&ri=&ri=125749&ri=&ri=&ri=125997&mrp=%7B%22c%22%3A132%7D&xc=%5B%5D
Budu se těšit na nějakou zprávu.
Všechny zdraví Atom :-*
Odpovědět
0
.......my jsme si tam domluvili vandr...? :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Ahoj nepamatuje si někdo termín vandru na kterém SME se dohodli na varlovo šedesátce?
Odpovědět
0
To musela být krásná výprava, moc hezký záběry. Anťáku, seš dobrej, že jsi těm mladejm klukům stačil. Jen tak dál :P . Zdenička a Karel
Odpovědět
0
Ahoj všem kamarádům,
nejdrsnější ze všech Drsných trampů :P Anťák zmizel v březnu na týden na Mallorcu, aby zde (na rozdíl od jiných masňáků) přešel trek přes hory s partou mladých kluků včetně svého syna Davida.
Víc si musíte nechat vyprávět od něj, ale poslal mi fotky, tak se na ně můžete kouknout.
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
Svišť mi poslal pár fotek z březnového vandru na boudu a pak do Nesměně na oslavu Simči a Zdeňka.
Zdraví Atom
Odpovědět
0
Ahoj Anťáku, asi se to z pozvánky nějak vytratilo, ale je to tahle sobota 26. března. :-)
Odpovědět
0
Ahoj Kačko,

bohužel v sobotu nemůžeme přijet, kryje se nám to s nějakou další akcí. Budu na Čejena myslet a všem zúčastněným přeji, ať se rozlučka vydaří. :-)
Odpovědět
0
Ahoj Kačko, možná špatně čtu, ale nák jsem nenašel datum rozlučky.... :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Posílám slíbené informace k rozloučení s tátou Petrem Čejkou-Čejenem...
Zveme všechny taťkovi přátele a kamarády na poslední rozloučení a společné zavzpomínání, jak jinak než při posezení u ohně a kytary.
Rozloučení se bude konat na naší chatce na adrese: V koutě ev.151 příp. GPS souřadnice: 49.7905753N, 13.4081142E
Scházet se můžete od 14:00, předpokládaný konec kolem 18:00 nebo dokud nám neumrznou nohy.
Na chatě je WC, tekoucí voda a maličká kuchyňka. Míst na sezení máme bohužel pomálu, pokud vlastníte skládací židličku, nenechte ji doma. To stejné platí i pro hudební nástroje.
Parkování u chaty je problém (slovy 2 parkovací místa), zkuste tedy zaparkovat někde v přilehlých ulicích (příp. V Senci/Zruči) a zbytek dojít (cca 1 km).
Zajistíme drobné občerstvení, čaj, kávu a sud piva. Věci na oheň/grill a jiné si vezměte dle chuti.
Chatička je maličká takže se oblečte na pobyt venku.

Pokud se chcete s námi přijít rozloučit, prosím dejte nám vědět na email – . Stejně tak jako jakékoli jiné dotazy.

Těšíme se na vás,
dcery Lenka + Kačka + Martina a maminka Pavla

Pro Vlčáka a další, kteří by k nám chtěli doputovat vandrem můžu doporučit trasu kolem řeky Střely. Ideální začátek je v Žihli přes Rabštejn n.s., Mladotice a do Plas. Posílám trasu až na chatu(ale z Plas už je zajímavá leda tak Kaolinka). Těšíme se na vás https://mapy.cz/turisticka?planovani-trasy&x=13.3573446&y=49.9882062&z=13&rc=9e0gIxXkZh9eGttxWNJ1&rs=pubt&rs=coor&ri=15698630&ri=&mrp=%7B%22c%22%3A132%7D&xc=%5B%5D&rwp=1%3B9e05rxXkJoaTAh9.bDlcgRgw5ceohO.1THiRobg7i-taFC5B31iec6FxWq0smFmxW-rT
Odpovědět
0
Už se na vás těšíme a penízky zaplatíme :-) . Zdenička a Karel
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi z Drsných dědků.
Jestli se potkáme 12. března u Zdeničky, tak vás chci poprosit o 200 Kč od každého na správu tohoto webu.
Web projde bezpečnostní opravou, budu mít lepší správcovství, ale hlavně se musí zaplatit doména i zpětně a hosting na rok 2022.
Zbytek nám kamarád David odpustil, ale tohle zaplatil, tak je třeba mu to dát. A pár let se nepřihlásil.
Jinak se těším, že se u Zdeničky zase potkáme, když mi to nevyšlo na Karlovo narozky. Atom
Odpovědět
0
Purkarec. Drsné písně, drsné počasí, drsní muži.... to patří k sobě! :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
Mošny mi poslal fotky z lednového vandru, tak se můžete podívat. :lol:
Odpovědět
0
Všem holkám Čejků upřímnou soustrast...
Úplně mi to vyrazilo dech a nevIm co říct...
Ahoj Čejene!
Odpovědět
0
Ahoj Leni,
Tohle je moc smutná zpráva... :cry: , dozvěděla jsem se jí až včera večer... Kamaráde Čejene AHOJ !!!
Celé rodině upřímnou soustrast...
I my bychom rádi k ohni dorazili....Baru + Šugi
Odpovědět
0
Ahoj Leni,
to je rána, volal mi to včera Anťák. Našel jsem fotku z našeho vandru v Polsku a dal to i s partem na titulní stranu.
Kdo nám teď bude rozdělávat oheň uprostřed noci a lesa...
Upřímnou soustrast všem a suchou stezku Čejenovi.
Atom
Odpovědět
0
Ahoj,
mDěkujeme. Je to moc hezké.
Lenka
Odpovědět
0
Je mi to moc líto.
Pokud to bude možné, tak Kája i já k ohni rádi přijedeme. Upřímnou soustrast celé rodině a Čejenovi AHOJ tam nahoru.
Odpovědět
0
Ahoj všem drsnejm dědkům a babkám,

bohužel nesu špatnou zprávu, dnes nad ránem po těžké nemoci odešel náš tatínek, Petr Čejka. Bojoval dlouho a statečně, ale v boji, který se nedal vyhrát...
Rozloučení proběhne u ohně a kytary na naší chatě v Plzni, odhadujeme v březnu nebo dubnu, až na to bude příhodnější počasí. Neformálně, venku a u ohně...
Kdo by měl zájem se přijít tohle formou rozloučit, jste vítání a napište mě a nebo Jirkovi.

(přidala bych sem parte, ale bohužel mi nejde nahrát)
Odpovědět
0
Všem kamarádům pohodový a klidný rok 2022 přejí Šugiů
Henrymu vzkazujeme, aby už konečně přestal loupat perníček na cizích chalupách, aby si ho ta baba pořád neposazovala na lopatu...vždyt ani nevíš, jak se na ní sedí :D :lol: Drž se kamaráde...
Odpovědět
0
Ahoj, parádní fotky Atome, těším se, až se po opravě ulity uvidíme na vandru.
PF 2022
Šnek
Odpovědět
0
parádní šumava, parádní vánoce, parádní fotky.....hlavně ty semnou.... :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Suchou stezku kamarádi!!!!!!!!!
Odpovědět
0
Henry, ještě že jsi to zvládnul a seskočil. Snad už je Ti líp.
Fotky ze Šumavy jsou nádherný. No a Vánoce se povedli na jedničku, jak naživo,tak na fotkách.
Suchou stezku v roce 2022 všem Drsným dědkům i ostatním kamarádům přejí Zdenička "Jíchová" a Karel
Odpovědět
0
Všem drsnejm kamarádum přeji krásné prožití svátku vánočních a suchou stezku v novém roce. Moc mě mrzí má neučast na trampských vánocích ale večer 18.12. jsem prožil na jednotce intenzivní péče a seskakoval jsem z lopaty. Já si prostě pořád musím dokazovat že jsem dost drsnej. Jinak nové fotky jsou špičkové. Zdraví kamarád HENRY
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi trampové, vandráci a tuláci,
dneska jsem ještě přidal nádherné fotky od Mošnyho z vandru na Šumavu. Tak se těším na nějakou reakci.
Zdarec
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
všem přeji pohodové prožití vánočních svátků a mnoho štěstí a zdraví v Novém roce :D .
A jako dárek pod stromeček si můžete prohlédnout fotky z našich trampských Vánoc :roll: a říjnového šumavského vandru :-* .
S báglem a kytarou se na všechny zase někdy těší Atom :cry:
Odpovědět
0
Taky máme zapsáno.. :o :-x
Odpovědět
0
Mám zapsáno a už se těšíme :lol: Zdenička a Karel
Odpovědět
0
Ahoj kamarádky a kamarádi zvu Vás na trampské vánoce.
Kde: u sršána ve Velechvině.
Kdy:18.12.2021 od 12.00
Pivo a pití zajištěno, občerstvení si
každý přiveze + malé ale malé dárečky.
Zve Vás sheriff Klouz a Vlk
Tešime se na setkání. Ahoj
Odpovědět
0
Jojo na olši na olši..... :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Ahoj všem,
Šumava s Láďou opět bude - vyráží se již ve středu 27.10. v podvečer!!!
Upřesnění pozdějc.
Odpovědět
0
Ahoj všem, a v sobotu se přesuneme na Suchou olši na oheň ?
Odpovědět
0
Ahoj sraz 8.10. u Zdeničky.
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi.
Sejdeme se 8.10. v Nesm
Odpovědět
0
Ahoj Klouzi, nám to taky nevyšlo, takže doufám, že se brzy někde uvidíme. Zdraví Straka a Šugi
Odpovědět
0
Ahoj Klouzi,
zní to lákavě, ale já se vrátil včera z dovolené a musím být v práci, jdu i v sobotu, takže nepřijedu.
Hlavně ať vás to tam moc nevyplaví, mají přijít nějaké bouřky!!
Na všechny se zase někde těší Atom.
Odpovědět
0
Ahoj kamarádky a kamarádi.
Zvu Vás na kemp Riviéra Zbečno ve dnech 8.-11.7. 2021.
Kolumbus + Plzeňští tam připlují lodí. Kdo má zájem tak si může
objednat loď, a poslední část plout s nimi.
Parkování na kempu a já Vás odvezu na místo kde se budete
naloďovat. Těším se na setkání .informace na tel. 724759177
Sherrif- Klouz
Odpovědět
0
Atome krásný fotky. Škoda že nemůžeme být všude, tak se aspoň díky Tobě múžeme kouknout :lol:
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi :lol: ,
tak jsem sem nahrál fotky i z kovidového období :-x , snad se vám budou líbit :-) .
A dejte sem nějaký komentář. Všechny zdraví Atom
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
jaro nás pomalu opouští a začíná krásné období trvalé zimy :-* A proto je třeba vyjet na vandr.
Jedeme tento pátek 16.4. v 17:03 z nádraží v ČB, je tam výluka, takže náhradním busem od vlakového nádraží. Směr Bujanov, odtud na Jižní řeku, tam bychom přespali v pátek. Zásoby s sebou. V sobotu směrem na Pořešín. Anťák zajistí čtyři kartony plecháčů, tedy 100 piv, snad vyjde budvarská 33.
Zákazům, výkazům, příkazům a jiným vládním kazům zmar! :lol: Atom
Odpovědět
0
Anťák si ten vandr užil se fším fšady...s banánem v tlapje a botama vod snjehu :lol: :lol:
Odpovědět
0
Anťáku nádhera :roll:
Dědek bude na Říčkách chybět, je to smutnš zpráva.
Odpovědět
0
Dneska přišla smutná zpráva, že nás náhle opustil kamarád Dědek z T.O. Spící Hvězda :sad:
Zapalte za něj aspoň svíčku....
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi a příznivci typicky jarního počasí, :cry:
ve fotogalerii najdete nejnovější fotky z Anťákovo vítání jara :P .
Ostatní fotky sem dát nemůžu, vždyť vy víte, proč :-x . Jinak ale čundráci neumřeli, jenom jsou víc žíznivý. Tak zase někdy během jara.
Odpovědět
0
a byl jsem tam sám....ale KRÁSNĚ!!!!!!!!!!!!!!! Koukni na foto až je Atom vystavý. :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
V sobotu vítám jaro na boudě!!!!!!!!!!!!!!!! potkám tam někoho??????????? :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Anťáku asi tam budeš sám :sigh:
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi, vítání jara se odkládá na neurčito. :sad:
Odpovědět
0
Od čtvrtka do soboty? :-|
Odpovědět
0
Zvu vas na oslavu kulatych narozenin! 20-22.kvetna na dvoristi! Ucast povina!
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi. Jste pro to vyrazit na tradiční lednový vandr? :-)
Odpovědět
0
Ahoj tak snad aspoň po novém roce se sejdem
Odpovědět
0
Ahoj na jih :lol:
Chtěli jsme v sobotu dorazit, ale důvody jsou zřejmá potvora :eek: Tak se holt můžeme znova těšit, ale to je asi
tak všechno, co se s tím dá dělat....
Mějte se všichni co nejlip.
Odpovědět
0
Aspoň se pak budeme na sebe všichni víc těšit :lol: :-x :eek: :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
tak kamarádi bohužel nekdy jindy
Odpovědět
0
takže v sobotník u zdeničky a koupání taky bude ma novou vanu
Odpovědět
0
ahoj přatelé vše se nejak sere takže na vánoce není zatím prostor. hlavně to koupání tedy nebude.
Odpovědět
0
Ahoj, přátelé a kamarádi. moc se omlouvám že reaguji tak pozdě. Atome pro mne osobně je tato stránka jediným spojením s vámi. Facebuk nemám a pořizovat si ho nechci a nemám ani e-maili na vás. Je škoda že zde není víc fotek, ale jsem vděčný za ty co jsou.
Odpovědět
0
ahoj lidi vanoce 11,12,13 chata plavsko chata malá ale pekná kousek řeka koupání možné
Odpovědět
0
Šumava s Láďou byla Fajn!!!!!!!!!Jen trochu mokrá.... :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Šumava s Láďou taky ze známých důvodů mimo provoz :cry:
Odpovědět
0
Víkendové setkání na boudě ze známých důvodů zrušeno! Potkáme se v lepších časech....nebo u piva! Kdo by chtěl vědět kde tak ať mi brnkne! :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Nezapomeňte se pořádně obléci víkendové počasí bude divné.
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi, moc a moc děkuju za krásné předčasné narozeniny a za úžasný dárek :lol: . Hned jak to půjde, tak se vám v něm předvedu :-) :lol: :-) :lol: :-) :lol:
Odpovědět
0
Zdrastvujte subotnik ocen charosij
Odpovědět
0
Atome, to já si myslela taky, že to bude dříve, ale veličenstvo Láďa von Protivné město rozhodl jinak :D :-) :-)
Odpovědět
0
Ahoj Strako,
já s tím určitě počítám, jenom jsem si myslel, že to bude o víkend předtím, tak se musím podívat, jak jsem na tom. Ale jinak se těším :lol:
Zdarec
Odpovědět
0
Já gavarím pouze česky....Vandr na Šumavu s Láďou a Henlim od 28.10. do 1.11. Informejšn budou pozdějc :lol: :D :-? :o Tak se zatím tešte :P
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
nějak se nám tady usídlili rusky mluvící nesmysly. Byl jsem minulý týden na táboře, ale už to řeším. Je ale pravdou, že sem nikdo nic nepíše, fotky mi nikdo neposlal, už ani nepamatuju. Říkám tomu mrtvý web. Má cenu v tom pokračovat? Všichni stejně teď frčí na sociálních sítích a dávají fotky z vandrů na různá rajčata, fejzbůky, wacapy, tvitry a jiný média. Já tomu sice vůbec nefandim, ale i když jsem sem dal fotky, stejně se na to asi nikdo nedívá, protože nikdo nic nenapíše. Leda ti Rusáci, jsou to přece jenom větším trampové, tenkrát to přešlapali až k nám.
Budu se těšit na JAKOUKOLIV neruskou odpověď. Atom
Odpovědět
0
Soudruzi moskevští jděte do prdele !!! S pozdravem ,, Proletáři všech zemí polibte si prdel '' zdraví kamarád HENRY
Odpovědět
0
Kamarádi pište mi sem česky, já mám od maturity z ruštiny už mnoho let,a tak si to už neumím přeložit :lol:
Odpovědět
0
Ahoj, já se musím z minulé soboty omluvit, trochu více jsem si šlápla do pařátků (na straku dost neobvyklé, ta spíše poletuje) 8) :-) :lol: :o :-? a byť jsem byla pár km od hospůdky, nebyla jsem schopná už dojet....Tak pfíštjě :eek: :zzz :zzz
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
byli jsme s Anťákem v neděli u Zdeničky, má tam výbornou Plzničku!!! :lol:
Taky jsme se prošli z boudy přes Lebku na Vichřici a zpět, parádní procházka.
Už se těším, že si někdy zahrajeme.
Zdraví Atom
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
v pátek 29.5. vyrážíme na vandr z Tábora do Bechyně okolo Lužnice. Pokud se chcete přidat tak odjezd vlakem z Č.Budějovic v 19:08. ;-)
Marťa a Mošny
Odpovědět
0
Ahoj ,
Kája a já máme za sebou 6denní vandřík po novohradkách. Teď už budeme zase jenom makat a čekat na žíznivé kamarády . Těšíme se na vás :lol: :lol: :lol:
Odpovědět
0
Ahoj
doufám že vám korona virus boty nesežral, tak by mohl být nějaký vandr :lol: :lol:
Odpovědět
0
Nazdar kořalečníci :lol:
je mi jasné, že u vás nemá žádný virus šanci :cry: neboť ho upijete do němoty.
Zase někdy v hospodě
Atom
Odpovědět
0
Já ani Jahoda si nenaříkáme, nebot dezinfekční stanice u Jahody stále intenzivně funguje. Zdravíme všechny kamarády AHOJ
Odpovědět
0
Tak mi jsme si s holčičkama v neděli opekly aspoň buřty na boudě a vypily lahváče.....bylo to romantycké. :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
vandr byl úžasnej, krásný počasí, nikde žádný pobudové ani ožralové a těžká pohoda. Dneska se nám to trochu zamračilo, ale jinak to nevadilo ... na gauči byly ty Velikonoce fakt boží. Čtyři dny válení a zítra zase do práce. :oops:
Tak jindy, no.
Odpovědět
0
O Velikonocích si uděláme vandr tak maximálně cestou z gauče do ledničky či do sklepa a zpět...vytáhneme velikonoční pivo, podíváme se z okna, hryzneme do studenýho buřta a zavoláme: "zase je tu to pitomý jaro!"... :cry: :cry: :o 8) :-? :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Zdarec! Já bych na velikonoce hospůdku taky neopouštěl, ale mám jiný problém.Nemohu se do ní dostat..........
Jaro jsem přivýtal dvěma petkama kozla. Těším se do lepších časů otevřených hospod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Ahoj všem :lol: . Na Velikonoce nemohu opustit svojí hospůdku. Škoda :sigh: Zdenička
Odpovědět
0
Ahoj trampíci a trampičky :lol: .
Je tu sice teprve suchej únor, ale Velikonoce se blíží, a tak dávám info, že pojedeme od 9. - 12. dubna na velikonoční vandr.
Více informací zatím nemám, trasa se vymyslí až časem. Budu o tom poctivě informovat.
Jinak z naší osady přislíbili účast Chicky :P , Viky :oops: , Kamišák :zzz a Marv :eek: , takže budou opět večery plné HopTropáků, Žalmaňáků a Hoboesáků.
Na všechny se těší Atom. :D
Odpovědět
0
Aha :lol: , už jsem to našla :lol: , je to pod fotkama :lol:
Odpovědět
0
Ahoj, kam napsal Svišť těch pár řádků? Nemůžu to najít. :-) Fotky parádní. Kája taky fotil, ale nevím,jestli to umím poslat. :roll: . Jo a na tý Šumavě jste chodili bez báglů nebo jsem jenom slepá? :sigh: :-? :o
Odpovědět
0
Hezky! akurát nevím , že mě dycynky fotí v pozici s hlavou na stole.... :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
ač jsem se tentokrát nezúčastnil, vypadá to, že se vandr povedl. Mošny mi poslal fotky :cry: , Svišť k tomu napsal pár řádků :o a tak se podívejte do fotogalerie.
Jo, a taky jsem tam připravil jednu lahůdku z podzimu :-*
Budu se těšit na nějakou reakci. Všechny zdraví
Atom
Odpovědět
0
Vandr byl parádní,ještě dnes nás oba bolí nožičky :-) . Snad se tady objeví i fotky, bylo by to fajn. Ahoj Zdenička a Karel :lol: :lol: :lol:
Odpovědět
0
Ahoj moc děkuji za skvělí zážitek z vandru
Odpovědět
0
Už se moc těšíme :D :D :D . Zdenička a Karel
Odpovědět
0
Ahoj všem co se chtějí projít
V pátek 24.1. busem v 16°° z CB do Besednice pak pěšky do Soběnova . Sobota kolem Černé, přes Hradiště, kolem Malše do Bujanova
Tak se uvidíme
Odpovědět
0
Vypadá to v pátek Soběnov sobota Bujanov takže :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh: můžeš Zdeni vyrazit z domova pěšky.....
Odpovědět
0
Tahle sobota padá. Prosím o informace na vandr, potřebuju si to nějak naplánovat. Díky Zdenička
Odpovědět
0
A tahle sobota v Nesmeni pada? Jak jsme se bavili v prosinci? :o :o :o
Odpovědět
0
Díky za info, budu čekat na další instrukce :lol:
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi
V lednu bude tremp pouze jeden a to o víkendu 24.-26.1.
Kam pojedem se domluvíme s Honzou Houdkem
Máme dvě trasy jedna na Soběnov a druhá na Aljašku
Dáme vědět včas .
Přeji všem kamarádům Suchou stezku v roce 2020
Odpovědět
0
Ahoj všem. Tak jak je to s lednovým vandrem. Potřebovala bych nějeké informace. Dík Zdenička
Odpovědět
0
BRAMBORAČKU JÓÓÓÓÓ´!!!!!!!!!!!! :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Tak jedna smutná zpráva. Zemřel Vláďa Hiltscher "AMÍK" . Pohřeb je v pátek 13.12.2019 ve 14.hod. v krematoriu Č.B.
Odpovědět
0
Ahoj,tak už se na vás moc těšíme. Uvaříme pro vás bramboračku :D - Zdenička a Kája
Odpovědět
0
blablabla!!!!!!!!!!!!! klidně to smaž.........
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Jo vypadá to ,že do Nesměně vyrazíme už v pátek přez pláně
blebleble
Odpovědět
0
Ahojky, na setkání bohužel nebudu, jsem v Reichu a vracím se až pozdě večer :cry Lednový vandr si píšu do kalendáře, už se těším, jen doufám, že nebude moc sněhu, to bych asi frčela na běžky...No ale zatím s tím počítám a těším se.
Zdraví Strakatá
Odpovědět
0
Ahoj všem :lol: ,
tak jsem ty bláboly smazal, ale vzhledem k tomu, že sem nikdo nic nepíše, tak je to asi jedno, protože to ani nikdo nečte. 8)
Včera říkal Vlčák, že trampské setkání u Zdeničky bude 14. prosince :lol: . My máme hasičskou schůzi, takže nedorazím.
A Svišť připravuje na (asi) druhý víkend v lednu vandr kolem Soběnova a Hradiště!!! Nenechte si ujít.
Zdraví Atom :oops:
Odpovědět
0
Zdarec!!!!!! Šumava s Láďou odjezd v pátek 25.10. v 8,04 na plzeň. Jede se do strakonic-přestup na volini a vocamcať pěšky do Zálesí hospa u puškyna. V sobotu do Renštejna. S raz účastníků cca 7,45.
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Je to jako reklama stím zubatým kaprem mluví ho Bohdalka Vánoce nejsou
Odpovědět
0
ahoj
Vánoce 21.12.2019 v Hrutově zrušeny
Odpovědět
0
Ahoj všem,
co vím, tak se Šumava jede v pátek 25. října ráno. Když se nic nezhatí, tak jedu. 8)
Baruško, my se na to hraní domlouváme tak nějak náhodně, zkusím to sem příště takhle lupnout, třeba se někdo chytne. ;-)
Trampské Vánoce se předem omlouvám, ale nebudu. :sad:
Zdarec
Odpovědět
0
Ahoj všem opravuji Vlčáka trampské vánoce jsou domluveny na 21.12.2019 v Hrůtově zbytek doladíme je to zase pronájem, tak to bude v naší režii.Uvidíme se na Šumavě zdraví Svišť
Odpovědět
0
Ajťáku...letos je vinotéka zavřená či co???? :-x
Odpovědět
0
Atome, to hraní jsem trochu prošvihla. Dozvěděla jsem se o tom den předem a ještě že je to nějaká soukromá akce či co...tak jsem nepátrala. :zzz
Prostě budu více čučet na stránky. :o
Na Šumavu jedu a těším se. :lol:
Zdeni, ja jeste ten listopad zvážím.
Odpovědět
0
Ahoj Zdeni,
já bohužel nepřijedu. Ale Vlčák mi psal SMS, že tramské Vánoce budou 13. nebo 14. prosince.
Mějte se všichni
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi, pokud budeme mít někdo čas a chuť přijet ke mě do hospůdky 9.listopadu 2019 ,budu moc ráda. Bude tady "MINI COUNTRY BÁL S POVINNÝM TANCEM". Je to proto,že vyndáme stoly ze spodní části hospody, tam bude kapela a právě ten tanec. Hrát bude Bagr a Nahy a kdokoliv bude chtít,tak taky. Dejte prosím vědět, jestli někdo přijedete, abych měla trochu přehled. Těším se na vás Zdenička a Karel :D
Odpovědět
0
Jo a ještě jsem zapomněl :zzz
3. října hrajeme na Malostranskej na Den Bernarda 8)
Minulej rok to bylo super a vůbec tam nebylo plno, jeden a půl stolu bylo ještě volno.
Neváhejte a přijďte si brouknout nějakou oblíbenou vodrhovačku. Atom :lol:
Odpovědět
0
Ahojky kamarádi, :lol:
psali nám sem nějací cizáci :-x , tak jsem je zlikvidoval :oops: .
A teď se chci zeptat, jestli se někdo kromě Anťáka chystáte na velký šumavský vandr s Láďou ze Zlivi v termínu 25. - 28. října 2019.
Já bych jel, jenom Láďa se prý chystá vyrazit už v pátek ráno, a to asi nedám ... uvidíme.
Přidá se někdo?
Všechny vás zdravím a jestli máte někdo nějaký fotky z vandru, tak mi je pošlete a já je na tenhle mrtvej web dám.
Atom
Odpovědět
0
Ahoj věem,potlach na Zlaté lebce také v pohodě. Trochu pršelo,ale to nevadí. :lol:
Odpovědět
0
Ahoj všem ,potlach T-O.DELFÍNI se vydařil na jedničku. Počasí i lidi , no prostě paráda :lol: Zdenička
Odpovědět
0
Drahá zdění jedeme 2 ajeden chlupatej
Odpovědět
0
Já bych jel
Odpovědět
0
Ahoj , jedete někdo na potlach T.O.DELFÍNI k do Nesměně? 8.6.2019
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,máte někdo fotky z vandru okolo Chrobol?
Odpovědět
0
peknej vandr do chrochol
Odpovědět
0
Já přijedu do Chrobol autem. :lol:
Odpovědět
0
Ja s lukim taky tak
Odpovědět
0
Já s tebou jedu z Lišova v 16.35 do Č.B. a odtud vlakem 17.12 do Chrobol ty jsi zapomněl
A kdo se přidá
Odpovědět
0
Tak co mrtvoly v pátek v chrobolech? Jede tam vůbec někdo kromě mě?????? :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Kamarádky a kamarádi, dne 20.března 2019 se na svůj nebeský vandr vydal náš kamarád Vláďa Janda Dědek.
Poslední rozloučení proběhne v Lomnici nad Lužnicí v kostele sv. Jana Křtitele v sobotu 30. 3. ve 14 hodin.
Odpovědět
0
Fotky jsou parádní :lol: .Já mám trošku problém s kotníkem. Se mi ozvalo staré zranění , ale snad to brzy vyřeším.
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi, dorazily ke mě neduhy stáří :oops: :o :o Někdo má němce, já málem fofrklacky, nakonec je z toho zpevňující fusak na loket... ..Ale určitě dorazím v pátek a dále se uvidí dle momentální invalidity :D :lol: :lol: :-) :sigh: :roll:
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
Svišť s Mošnym mi poslali fotky z Aljašky - tedy z té hlubocké. A z vandru k ní. Tak se pokochejte a užijte si i jarní vandr, já se omluvuju.
Zdarec
Odpovědět
0
Ahoj ,na lednovým vandru jsme domluvili další vandr. 5.-7.dubna 2019. Začátek v pátek v Chrobolech :lol:
Odpovědět
0
Ahoj všichni,ten vandr byl 6.-8.duben 2018. 3li jsme z Tábora do Bechyně okolo Lužnice. A bylo to nádherný. :lol: :lol: :lol:
Odpovědět
0
to ne ja to lukáš
Odpovědět
0
To jsem nevěděl, že byl Vlk tak hezké miminko :lol:
Odpovědět
0
Fotky dobý, nejhezčí je ten Vlk coby miminko..... Na lužnici jsme byly někdy najaře asi duben nebo květen už se mi to nák motá :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Ahoj trampíci,
Vlčák mi poslal včera večer fotky z víkendové sleziny u Zdeničky, tak jsem to sem rovnou nahrál.
Také mi poslal fotky z loňského vandru po Lužnici, ale nepoznal jsem z toho, ze kdy to bylo, tak jsem to nahrál všechno k tomu lednu. Zdeni, můžeš mi poslat, kdy ten vandr byl? Já ho zařadím do roku 2018, kam patří. Také nevím, jestli jsou všechny fotky z vandru a nebo jsou některé i ze sleziny u tebe, protože fotky nejsou nijak pojmenované. Díky moc a mějte se pěkně.
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
jsem rád, že se fotky líbí.
Anťáku, já jsem si neuvědomil, že na tenhle víkend tu nebudu, takže Aljašku letos nedám. Mějte se
Odpovědět
0
hezky pěkně fotky!!!!!!!!!!!!!!! vandr na aljašku 25-27.leden :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Těch pár fotek z letoška mi pánové udělalo velkou radost .
V dnešním prosincovém ránu
Odpovědět
0
Ahoj,fotky jsou krásný,to za to stálo si na ně počkat :lol:
Odpovědět
0
Ještě jednou zdravím, kamarádi.
Tak jsem to zpracoval všechno a ve fotogalerii 2018 najdete fotky z našeho výročního ohně. Bohužel se mi je nepodařilo dát i na hlavní stránku Fotogalerie, netuším, proč.
Atom
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
cizácký komentáře jsem smazal a připsal jsem tento svůj nový.
A to s tím, že jsem nahrál do fotogalerie fotky z tohoto víkendu, kdy proběhly ve Slověnicích trampské Vánoce pod dohledem statného Dědy myslivce.
Je škoda, že nevyšlo to plátno, měl jsem připravené fotky z ohně, tak je časem nahraju i sem.
Zdravím a těším se příště ... třeba na tradičním aljašském vandru na konci ledna s Johnym.
Atom
Odpovědět
0
já jen tiše závidím :sad: :sad: :sad: :-)
Odpovědět
0
......tak já to sem napíšu co hdyby se sem někdo juknul....
Na ŠUMAVU s Láďou! Hdo by měl zájem o pěkný vandr po šumavě tak se odjíždí ve čtvrtek 25.10.v 8.00 vlak na plzeň. Pojede se k Vimperku a pak kolem Spůlky (potok) směr Renštejn (pátek). porobnosti po cestě....... :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
AHOJ všem,je vidět se všichni pilně připravují na potlach a nemají čas něco napsat, Koupila jsem pro vás na pátek tlačenku,tak snad budete mít radost :lol: . Těšim se na vás Zdenička
Odpovědět
0
Už nám sem zase psali nějací cizáci - musel jsem to smazat.
Ale bohužel sem nepíšou žádní kamarádi trampíci. Nu což.
Snad si zase někde zahrajeme ... minimálně na našem ohni.
Odpovědět
0
Už jsem si zapsala a těšim se na vás :lol:
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
v kategorii Zvadla najdete pozvání na náš výroční oheň T.O. Jižní střela a T.O. Půlnoční slunce.
Potlach se koná 13. října na tábořišti v Nesměni.
Sejdeme se už v pátek v hospodě u Zdeničky, zahrajeme a zazpíváme nějaké ty Hoboesáky a HopTropáky, ať se toho v sobotu tolik nebojíme.
Na všechny se těší Atom ;-)
Odpovědět
0
Nazdárek dědci a dědkyně,
v Práglu jsem nebyl, co se dá dělat. Nicméně očekávejte příští týden, že pošlu zvadlo na náš společný oheň dvou osad. Bude se to konat 13. října v Nesměni, na táboře za Zdeničkou. Více info bude následovat. Všechny zdraví Atom
Odpovědět
0
No tak to se těším :-)
Odpovědět
0
Tak co dědcy podáte wedrem? Podle aktivity zde jste už nejspíš popadaly.......
Na Zbečně bylo parádně a nedělní zakončení v práglu nemělo chybu. Klouz mi ukázal móóóc pěknou hospodu s móóóóóc pěknou obsluhou! škoda ,že je tam tak draho...prostě prágl. :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Dne 18,8, bude svatba kamaráda Baka z Černých kondorů v Leopoldově na kiosku firn
Odpovědět
0
Ahoj,omlouvám se,ale do Zbečna nejedu. Uvidíme se jindy :-)- Zdenička "Jíchová"
Odpovědět
0
Ahoj kamaradky a kamaradi.
Letošní setkání na kempu Riviera ve Zbečně se uskuteční 20._ 21.7 2018
V pátek si uahrajeme u kiosku, v sobotu nám zahraje k pivu J.Samson Lenk a jine trampské kapely.

Zdravi a těší se na Vás
SHERIFF
Odpovědět
0
Ahoj,všichni. Potlach byl parádní a počasí taky. Sice jsem byla Drsný dědky sama,ale to nevadí.Některý lidičky jsem neviděla léta,tak bylo pořád s kým a hlavně o čem povídat. Takže ahoj všem a 2O.6. na klubu v Lišově. Zdenička
Odpovědět
0
Ahoj Zdeni,
pozdravuj ostatní, jestli tam na někoho narazíš. Já už začínám pomalu chodit, zanedlouho budu jako ribyčka! Musel jsem zrušit minulý víkend dětský vandr a teď doufám, že zvládnu vodu za tři týdny. Měj se pěkně a zase někdy u tebe. Atom
Odpovědět
0
Ahoj,jedu na potlach Daltonů a dalších osad tento víkend na Skaličák (je to prý rybník) za Čížovou. Už se těším :-) . Zdenička
Odpovědět
0
Pán kapitán ... major ... generál ... asketický = netreba vuodky, ani volakych zpruzovacich tekutych prostredkow.
Zkrátka, že se tam vůbec nechlastalo, no. Vždyť je to na těch fotkách dobře vidět - samá příroda.
Odpovědět
0
ešte co mate na mysli tím asketicky sudruh atom
Odpovědět
0
A znovu votravuju :P - ve fotogalerii jsou fotky z asketického vandru po Dračici :roll: .
Stojí to za to, koukněte.
A nebo klidně taky někam vyražte :-* . Až se zahojím, půjdu taky :-x .
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
asketický vandr s Vlčákem, Johnym a Chickym stál za to, byla to paráda. :D
Nicméně já jsem teď na nějaký čas dovandroval, tak vám se zanedlouho dám fotky právě z této čistě asketické akce.
A pro zajímavost - asketická akce = sedět ráno před zavřenou hospodou a snídat, pak přijede kamarád, přiveze lahváče, těsně před jeho příjezdem nečekaně otevřou na hodinku :lol: , naházet do sebe nějaké točené :oops: , pak všechny ty lahváče :P , vyrazit do přírody :P , udělat 3 km okruh a vrátit se na oběd zpátky :P , dát si pár pivíček a na sklonku dne se vydat dál 8) . Tam už jsme ale žádný výkon nepodali, uznávám :-x . Jenom jsem měl pocit, že v tu sobotu to nakonec moc asketické nebylo.
Zdraví Atom
Odpovědět
0
TO Černý Kondor pořádá 26-27,5 Leopoldov votvírání studánky je to za Pohorskou vsí informace Back 777156116
Odpovědět
0
Ahoj krásný to byl asketický cundr což přátelé?
Odpovědět
0
I have read some good stuff here. Certainly worth bookmarking for revisiting.
I wonder how much effort you place to create one of these fantastic informative website.


Feel free to visit my blog post: cialis with dapoxetine: http://orderciali.com
Odpovědět
0
Díky moc za fotky,už jsem se na ně těšila. :lol: Zdenička
Odpovědět
0
Nazdar kamarádi,
fotky najdete ve fotogalerii. Dal mi je Svišť, Špáňa a Hanka, máte se na co těšit. 8)
Budu dávat dohromady nějaký větší vejšlap na Velikonoce od 30. března do neděle. :-x Ještě se ozvu.
Atom
Odpovědět
0
Anťáku, třeba jako prevenci proti trudomyslnosti :-x :-x :eek: :oops: :oops: :sad: :cry: :cry: :cry:
Neplánuješ letos něco jako Albánii?
Odpovědět
0
S hodnocením vandru se nedá ani jinak prostě se poved!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kdo prásknul do světa že potřebujem něco jako viagru??????? Proč nám to ten cizí indián nabízí??????????? MAGÓÓÓR!!!!!!!!!!!! :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
I am sure this paragraph has touched all the internet people, its
really really pleasant post on building up new website.

My web blog: cialis buy online: http://cial20mg.com
Odpovědět
0
Tak ten vandr se nám povedl na jedničku. Prosím o nějaké foto :lol: Zdenička
Odpovědět
0
Kdepak bude začátek našeho putování? A jinak fotky krásné,veliká pochvala :lol: Zdenička
Odpovědět
0
Tak k novým fotkaám: bleblubla.... doufám, že je to trefné....
Vandr na aljašku 20-21.1. vhůru do nepohody!!!!!!!!!!!!!!! :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Pozdravujte v Nesměni, já bohužel nedorazím. Užijte si hraní :-)
Odpovědět
+1
A je to tady. :roll:
Ve fotogalerii najdete fotky z vandru po Českém lese jak od Sviště, tak ode mě.
A k tomu fotky z trampských Vánoc ve Hvozdci.
Tak doufám, že napíše někdo nějakou trefnou poznámku.
Zdarec :-*
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi :-)
nezapomeňte, že tento víkend je slezina u Zdeničky v Nesměni. :-* Mám to všem připomenout. A taky vás chci nalákat, že mi dneska dal Svišť fotky z Vánoc a z vandru po Českém lese, tak se máte na co těšit. A jak tak koukám, já tam ty svoje taky nedal ... no, aspoň mám co dělat. Zdarec.
Odpovědět
0
Ahoj a všem drsnejm dědkúm dekuji za krásný vánoce :lol: :-) :-*
Odpovědět
0
No vždyť já se na pivo a ovárek (tedy hlavně na něj) těším jak malé stráče strakaté :D :lol: :-) ;-)
Pro Ajťáka...vezmi mi s sebou prosím ty flašky vína, co mám u tebe schovaný (tedy jestli jsou ještě plný...prázdný nechci) :P :P :P :P :P
Odpovědět
0
Pokud by někdo chtěl tak se může podívat jak se měla skupina mladých v albánii. Hýr odkaz:
https:/youtube.com/watch?v=7FktArawf64
mylím že je to povedená ochutnávka..... :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Ahojky,já se těším, Kdybych přijela později,prosím kousek schovat :lol:
Odpovědět
0
copa dědci zamrzli vám pofítače? nebo že by jste dědkovatěli..... Já seteda na pívo a ovar těším..... :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Pivo uz take mame,maso na ovar dodal praseckar,ale neni ho moc takze kdo zavaha nezere
Odpovědět
0
A zadny ohlas.tak vanoce zrusime? :P
Odpovědět
0
Vanoce 16.12 ve vhozdci
Sraz nejpozdeji 16:00 hod ale otevreno tak od 14hod.nezapomente darky pro šerifa
Odpovědět
0
Atom zapoměl na datum.... Šumava s Láďou 26-29.10. odjezd ve čtvrtek v cca 8.00 na plzeň. :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
Anťák mi dneska říkal, že se jede klasický podzimní vandr na Šumavu a o víkendu se bude ve Zbytinách. Henry a Jahoda to mají kousek, co? Já se nezúčastním, neboť jsou podzimní prázdniny a slíbil jsem, že budu s dětma. A dávám vědět ostatním. Ve čtvrtek je naplánován asi Stožec, ale jestli chcete vědět víc, zavolejte Anťákovi.
Zdeni, díky za pochvalu, mám tam zase nějakou vykopávku, ale musí to počkat. Jsou to zimní vandry z roku 1997 na Písecko, slavili jsme tam vždycky Forbesovo narozeniny.
Tak zase někdy. Atom
Odpovědět
0
Mate pravdu fakt sem to nenapsal
Odpovědět
0
Atome krásná vzpomínka. Hledej další,třeba jsi zapomněl i jiné akce :-* . Jo totem se prý bude až jindy :sigh: . Ahoj Zdenička
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
neuvěříte, co jsem našel - fotky z Firnovo narozenin :P :lol: 8) . Úplně jsem je sem zapomněl dát, tak jsem to dnes dohnal :-* . Budu rád, když se na ně alespoň někdo podívá.
Mějte se všichni moc pěkně. Atom
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi :-) :-) . Já se stavby totemu bohužel nezúčastním. Já na vás počkám v Nesměni. No a kdyby někdo chtěl,tak T.O. Suchá olše v sobotu pořádá smuteční oheň na Mekyho počest . Zdenička
Odpovědět
0
Pamětníci jistě vzpomenou na totem který vyrobil špána .... po rozsáhé devítileté rekonstrukci opravě a generálce samotným velkým Varlem dojde opětovnému vstyčení.
....apak že se nám nepostavý.... :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Ahoj všem,jaký totem se bude stavět? O ničem jsem neslyšela :-? :roll:
Odpovědět
0
A tri hafani.jinak staveni totemu 7-9 rijen
Odpovědět
0
Já to vidím asi až na tu Šumavu.... :cry: :-x :P :roll: :roll: :roll: :roll:
Odpovědět
0
.....7..... :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚŽŽŽŽŽŽŽ JSME 5 (SLOVY PĚT)! :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi vandráci,
tak už jsme určitě čtyři na Český les, přidá se někdo další? Já už se těším.
Odpovědět
0
Úúúúž to mám! Vandr do českého lesa 14-17 září je naplánován! Odjezd ve čt v odpoledních až večerních hodinách dle možností účastníků zájezdu zvlášť vypraveným přibližovadlem! Návrat v ne v podvečerních hodinách. Takže pokud se chcete účastnit prosím o nezávazné přihlášky u mé maličkosti. Případné info a detaili též u mě. Omezený počet (2) možno odjet v pátek cca 13.00. Výpravě třiatřicetkrát HURÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Anťáku, hlavně u toho makání neusni :lol: 8) :-* :oops: :-x :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz
Odpovědět
0
JÁ NA TOM MAKÁM JÁ NA TOM DĚLÁM..... :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Ahoj Atome, zdravím a těším se na říjnovou Šumavu. Snad je Láďa už fit a naplánuje nám pěknou a zajímavou trasu. Snad mi vyjde i ten zarijovej vandr, ale zatím nic neslibuji. Krásný zbytek léta. Barča
Odpovědět
0
Nazdar Anťáku,
tak jak to bude s tím zářijovým vandrem? Že by ses pochlubil?
A pojede se v říjnu na Šumavu? Láďa má něco vymyšleno, tedy jestli bude moct ještě chodit, posledně dost pajdal.
Na posledním vandru u Zdeničky jsme se krásně poměli, co? S Chickym jsme si hezky zahráli, bylo to príma. Škoda, že z toho nejsou žádný fotky.
Tak se mějte všichni pěkně a když se budete nudit, hoďte sem taky nějakej ten pozdrav. Atom
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,už se na vás těším. Asi vám i něco uvařím,aby jse neměli hladíček :-). Zdenička ,,Jíchová,,
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
asi sem píšu úplně zbytečně, ale Chicky připravil na příští víkend, tedy od 28. do 30. července, klasický kaplický vandr přes boudu do Nesměně. Vyráží spolu s velitelem výpravy Telefonistou Houdkem v pátek kolem druhé hodiny vlakem do Kaplice nádraží, spát budou na boudě. Kdo chce, může jet i vlakem v šest, to by měl jet Svišť. V sobotu se půjde cestou necestou do Nesměně, kde se bude večer hrát, až se budou okna vlnit, že?!
No a kdo by se chtěl projít v září, tak jsme s Anťákem vymysleli vandr 14. - 17. 9. po kopcích Českého lesa. Zatím víc nevím, jenom to, že bychom šli od čtvrtka do neděle.
Zdraví Atom
Odpovědět
0
...já jsem taky v pr...... :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Ahoj všem,já se bohužel nemůžu dostavit,máme tady v Nesměni akci a já tam peču klobásy. Tak si to tam užijte,snad příšté. Ahoj Zdenička
Odpovědět
0
Ahoj Klouzi,
budu v tom termínu na dovolené na Moravě. Díky za pozvání, ale neklapne to.
Zdarec
Odpovědět
0
Letošni setkání v kempu Riviéra Zbečno 14.-16.7. Všechny kamarády zve Milan a Jitka
Odpovědět
0
Já už jsem tady! akurát fotky jsem ještě nevyvolal.... a nafocenejch mám dost těšte se! :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
Albánci se vrátili zpátky v pořádku a Anťák hned vymyslel, že bychom si mohli zahrát a zabékat v nově otevřené hospodě na Malostranské druhý čtvrtek v květnu, tedy 11.5. asi od osmi. Ještě to není jisté, Frťala se k tomu nevyjádřil, ale jinak s tím počítáme. Zdraví Atom
Odpovědět
0
Tak co albáňáci,už jste doma? Čekáme na nové fotky :-)
Odpovědět
0
Neboj Tomášku děláš web i pro mě!!!!!!!!!!!!!!!! Ta albánie je fakt parádní asi se tam budu muset taky podívat......... :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
:lol: :lol: Hohó trampíci,
není nad to, když si člověk dělá web pro sebe, že? Nemohli byste občas poslat někomu tento odkaz, aby se také podíval?
A co vy, mrtvoly!!! :cry:
Anťák zalovil ve svém neuvěřitelném archivu a vytáhl další fotky z vandru po Albánii, tentokrát z roku 2015. A je to lákavé!!!
Anťáku, pošli to Jírovi, Špínovi i Špáňovi, nemám na ně kontakt, ať juknou.
Vandrům zdar.
Odpovědět
0
Nazdárek trampíci :zzz ,
Anťák mi poslal fotky z vandru po Albánii z roku 2014, kde byl společně s Petrem a Davídkem. Letos odjíždí už za pár týdnů společně se Špáňou, Jírou a Špínou, tak vás chce asi taky nalákat na tamní úžasnou přírodu. Koukněte do fotogalerie. Zdraví Atom :P
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
tamtu diskutérku jsem smazal, nikdo nám tu nebude zavádět nějaký kecy, kterým nerozumíme, ne? Tedy kromě odkazu na viagru.
Vlk mi poslal z lednového vandru nějaké fotky, tak jsem je nahrál do fotogalerie.
A Zdenička mi zaslala zvadlo na 50. výroční oheň T.O.Daltoni nedaleko Čížové. Bohužel se mi nepodařilo nahrát sem dva obrázky, takže tam není mapa. Najdete to mezi zvadly.
Připomínám, že 8. května bude také 40. výroční oheň T.O. Lesy, bažiny, močály. Ještě jsme se nedomluvili napevno, ale chtěli bychom tam jet pomoct připravit dřevo v sobotu 29. dubna, páč v neděli jsou čarodějnice, to už bychom byli zpátky. Ale musíme se domluvit s Forbesem, páč Chicklets nic nevěděl.
Jinak pejska mám doma, takže až povyroste, pojedu s ní určitě na nějaký vandr, ale teď je malinkatá, jsou jí dva měsíce.
Zdraví Atom
Odpovědět
0
Doufam ze mu barca odepsala
Odpovědět
0
Ahoj všem,byl někdo někde přivítat jaro? Já jsem byla u tetičky na Moravě oslavit její 75.narozeniny,tak na vandr nebyl čas.
17. června mají výroční oheň DALTONI. Atomovi pošlu zvadlo a mapu.
Odpovědět
0
Zdravim Atoma a ostatní kamarady. Doufam, ze az to stene povyroste, obujes zase boty, psikovi das do batuzku ňamku a prijedete oba na nejaky vandr :zzz :-) :-x

Vsichni si take uzivejte jaro a brzy zase nekde venku :lol:
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi, obzvláště zdravím Barbuchu :lol:
zima skončila a nastává nejkrásnější období roku. Tak doufám, že až někam vyrazíte, přivezete pěkný fotky, který sem nahrajeme. Třeba z minulých let v Albánii nemáme ani jednu, že Anťáku! :-*
Já se letošní jaro budu výjimečně postit a tradiční velikonoční vandr dohromady nedám, na apríla si mám konečně po roce hledání přivézt štěně, takže se budu o víkendech věnovat jemu. Ale 8. května by měl proběhnout výroční 40. oheň T.O. Lesy, bažiny, močály. My pojedeme nejspíš pomáhat se dřevem týden předtím, ale to teď akorát zjišťuje Chicky. No nic, užijte si jaro. Zdraví Atom
Odpovědět
0
Je jaro vstaaavat
Odpovědět
0
Halo lidi vstávat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurně tak jsem taky něco napište nebo se ten pták nato fuck vykálíííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
Apropo hdyby to někoho zajímalo tak další výlet do Albánie předběžně :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh: v termínu 20-30 duben.
Odpovědět
0
Asi jsem strasila jinde... :-x :sigh: :oops: :cry: :lol: Nicméně přidávám jednu pozvánku sice az na květen, ale co kdybych to do te doby zapomněla : O víkendu 26.-28.5. je poplach Spící hvězdy na Říčkách.
Odpovědět
0
Jéééééééé Barbucha!!!!!! Už jsem myslet že jsi se ztratila...... no tak slavit nebudem,,,, :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Ahoj drsní. ..kdy bude další čundr? Nějak jsem ten minulej prošvihla. Prý byl léčivej. Těšín se na další☺
Odpovědět
0
Ahojky,
Zdeni, vandry jsou prostě léčebná kůra. 8) Ale nevim, já tam jel plný sil a domů se vrátila dost opilá troska. Rovnal jsem se až do středy. :-x
Anťáku, díky, budu se snažit, když mi takhle hezky fandíš. :lol: :lol:
Zdarec
Odpovědět
0
Ahoj všem kamarádúm. Fotky jsou krásné. Ještě dneska žiju z energie načerpané na tomto úžasném vandru. Už dlouho nebyla tak krásná zima. V pátek jsem z Nesměně odjížděla s teplotou a v neděli jsem se vrátila zdravá. Prostě :lol: :lol: :lol:
Odpovědět
0
Děláš to dobže tomášku nevzdáwejto :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
tak jsem zase strávil hodinu přípravou a nahráním nových fotek - jak Svišťovo fotek z trampských lednových Vánoc v Bozízově, tak hlavně našeho vandru minulý víkend Kubatovým krajem. Najdete zde jak moje, tak Svišťovo fotky. Kdybyste chtěli něco napsat, zkuste to, silně uvažuju, že se na ty stránky fakt vykašlu.
Ale ty fotky jsou fakt pěkný, jenom jich je tam opravdu hodně, zejména z pátečního večera, kdy jsme slavili inauguraci největšího trampa v dějinách trampingu.
Zdraví Atom
Odpovědět
0
Ahoj trampové,
to je mi ale diskuze, co? :cry: Tak já přihodím do placu, že ve fotogalerii najdete nově moje fotky z trampských Vánoc v Bozízově, které se konaly 7. ledna 2017.
A kdo není srab, vydá se v těchhle mrazech na vandr - jede se tento pátek 20. ledna směr Dívčice, pak Novosedly u Sedlce (nocleh zajištěn), druhý den Zahájí (k Henlimu na ranč), Zliv a pak se uvidí ... Velitel expedice je Johny telefonista :roll: . Jenom doufám, že tam nezmrznem, má bejt mínus 15.
Těší se Svišť, Anťák, Johny Američan - velitel výpravy a Atom (o zbytku ví jenom velitel).
Odpovědět
0
Nazdar Henry,
tomu teda říkám "drsnej dědek" 8) . Velká gratulace.
V sobotu ještě nevim, jestli dorazim, protože jsem byl celej tejden marodnej. Uvidíme, nechávám si to otevřený.
Jinak jsme se domlouvali na zimní vandr 20. - 22. ledna. Co vy na to?
Koukněte se do fotogalerie, konečně jsem tam dal fotky z posledního podzimního vandru po Šumavě, kterou jsme absolvovali s Baruškou, Johňákem, Peťákem, pajdou Anťákem a částečně i Čejenem. A k tomu Láďa, Henli, Šnek a Bóža. V Rejštejně se pak přidala hromada dalších čundráků, ale to jsme už pláchli jinam.
Zdraví Atom
Odpovědět
0
To zní opravdu lépe. Tímto bych rád patřičně drsně ale hlavně dostatečně hrdě oznámil že jsem se stal podruhé dědečkem - pochopitelně drsným !!!
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi, na sobotní setkání ve Hvozdci už se moc těším, ale nenazýval bych to pozdní trampské vánoce - to už by bolo moc drné :cry: , ale spíše společné přivítání nového trampského roku. Jirka
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,

nezapomente 7. ledna na pozdní trampské vánoce ve Hvozdci .

Těším se na všechny
Odpovědět
0
ahoj pěkné vánoce
Odpovědět
0
Přeji všem drsnejm i nedrsnejm kamarádum krásné Vánoce a v novém roce suchou stezku. AHOJ
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi, jak psal Atom, mohli bychom na nějaký ten zimní vandr. Co vy na to?
Odpovědět
0
Ahoj drsní kamarádi, právě jsme naplánovali tramské předvánoční setkání tuto sobotu 17.12. večer u Zdeničky v Nesměni. Těším se na setkáni. Jirka - Kolumbus :roll:
Odpovědět
0
Ahoj,
ve čtvrtek 14. prosince hrajeme od osmi u Floriše. Snažit se bude Frťala, Anťák, Peťa a moje maličkost. Tak přijďte, kdo budete moct.
Atom
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
poslední rozloučení s kamarádem Hraďákem bude v pátek 16. prosince od 10:30 hodin v lišovském kostele. Pak se jde na hřbitov.
Zdraví Atom
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
jak je vidět, je třeba si užívat život, dokud to jde :cry: . Nikdo neví, jak dlouho tady bude moct ťapkat. Nepojedem někam? Jezdívali jsme na začátku ledna :-) .
Odpovědět
0
Kamarád Hraďák včera odešel na poslední vandr.......... Suchou stesku kamaráde.
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi ,
víte někdo už kdy budou trampské vánoce ??
Odpovědět
0
Ahoj Jirko,
to je mi novina. No já se předem omlouvám, ale nedorazím, mám tenhle víkend čistě s dětma. Nicméně si to tam užijte a pozdravujte ostatní včetně Zdeničky. :lol:
Odpovědět
0
Ahoj kamarádky a kamarádi, tuto sobotu 19.11. od 20:00 zvu zájemce o pohodovou muziku, dobré pivko a rychlé i pomalejší tanečky do Nesměně do sálku bývalé školy. Zdenička Jíchová a skupina Rybníkáři pořádají tradiční Rybníkářský COUNTRY BÁL. :roll: Těším se na vás Jirka Krška Kolumbus
PS: Budeme hrát i písně na přání nejen pro drsné dědky :lol:
Odpovědět
0
Zdravím vás všechny a hlavně Jíchovou !!! Koukám, že jste předělali stránky. Je to pěkné! Ahoj Fugas*
Odpovědět
0
HURÁ!!!
Opravdu málo vlivných lidí chodí na čundry. Ale teď dostali všichni na prdel. :P
Nejmocnějším mužem planety se konečně stal TRAMP. :lol:
Bůh ochraňuj královnu i nás všechny.
Odpovědět
0
tady to vypadá na rakev............. :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Vandr po Šumavě byl super :lol: :D
Odpovědět
-1
:lol: :lol: Překvápko!!! :-) :-) :-)
Vykutal jsem extra krásné fotky z extra úžasného a taky dost krvavého vandru do Beskyd. Koukněte do fotogalerie!!! 8) Atom
http://www.drsni-dedci.cz/fotogalerie/2005-velky-vandr-beskydy-komplet
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
koukám, že se tady dveře netrhnou. Rozeslal jsem na maily pár informací o říjnovém vandru na Šumavu. Tak se budu těšit na jakoukoliv reakci. Zdarec. Atom
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
tak na státní svátek 28. října se plánujou hned dva vandry. Já s Anťákem plánujeme cestu s Láďou a Henlim na Šumavu, začíná se ve středu 26.října ráno na Kubově Huti, dál netuším. A Jirka Kolumbus (který slíbil, že se na naše společné stránky taky někdy v blízké budoucnosti podívá) plánuje s Madlou vandr na Rovensko. Takže neseďte doma a někam vyražte. Zdraví Atom
Odpovědět
0
Já bych se s dovolením také přidala....jako na bémrvalt (Šumava česky). :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
tak já bych se zdovolením přidal.... jako na ten vandr jo! :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Jo, a taky jsem přidal jeden skvělej frk od Henryho. :P Ten stojí za to. Zdraví Atom
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
koukám, že diskuze je v nejvyšším proudu :lol: :lol: No nic. Ale mám pro vás novinku, ve fotogalerii najdete fotky od Sviště z posledního "Čejkočundru" na Úteráku a Hadovce. Svišť šlapal tak zuřivě, až cestou prošlapal střevíčky. Z vyprávění jsem pochopil, že město Úterý je filmařů ráj a že ho prolezli křížem krážem. Počasí bylo ustálené, ale rozhodně lepší, než kdybych jel taky. Já holt měl smůlu, není každý den posvícení. Tak snad někdy jindy, například na podzimním vandru po Šumavě s Láďou a Henlim. Ale budu jim teprve volat, co mají v plánu. Přidá se někdo na říjnový státní svátek? ;-) Mějte se
Odpovědět
0
Tak zatímco zdravé jádro Drsných dědků se teď toulá na Plzeňsku podél Úterského potoka, mají krásné počasí, určitě si dávají někde nějaký to točený, já se válim v posteli. No není to nespravedlivý? Už jsem vyndal z lednice ty nachlazený plzně, který jsem si na vandr připravil. A klasika. Když jsem měl jet, hlásili echt hnusný počasí od čtvrtečního večera. Dneska je pátek dopoledne a je úžasně hezky. No tak si to tam užijte.
Odpovědět
0
Vcerejsi byla plodna ale hlavne sme nakonec zhodli dabat si vzkazy fejzbuk je nesmysl .kdo se chce neco dozvedet holt na ty stranky proste musi zavitat.ale stejne vlastne se cela parta drsnejch Rozpadla takze neni komu co vzkazovat.ten zbytek lidi co jezdi jeste ven se vzdycky domluvi i bez faceboku.
Odpovědět
0
9.9.2016 zdravím všechny, při kontrole trampských stránek,jsem s pokojem Váš šeriff.
P.s. diskujem se zástupcem šeriffa s Vlkem o termínu
Vánoce a Chystáme překvapení sledujte naše stránky
Ahoj
Odpovědět
0
antáku mylíš že někdo jako obživne?hlavně aby to cestou nezasmrádli
.jo pozdravuje tě jíra v nedeli sme potkali v besednici i Havrany.
Odpovědět
0
Tak jedéééééééééééémmm!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16-18.září ve stopách Čejky do oblasti xpy16 (z.čechy). Plánovaný odjezd 15.9. čt cca večer. Přidá se něhdo? :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
nazdar minino prej nam budeš v září kazit věkovej průměr
Odpovědět
0
Nazdar Anťáku, tak ty jsi se nám vrátil? To bychom mohli zase někam ject, ne? :lol:
Odpovědět
0
Hele hoši já to občas taky čtu tak nebrečte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Ahoj Vlku, to máme ale nádherné stránky sami pro sebe, co? :lol:
No, co se dá dělat, tak si alespoň přečti třetí díl historie, je zase v kategorii "O nás". A je k tomu přiložena taková lahůdka. Takových lahůdek mám trochu víc, ale budu je servírovat také postupně. Možná by stálo za to kontaktovat Bažiňáky, jestli se chtějí na naše stránky taky podívat. To nechám na tobě.
Jo, a taky mi Henry poslal nějaké nové frky, tak sem zkusím taky něco dát, i když už se mi klížej voči.
Zdarec
Odpovědět
0
ahoj ato, myslíš že to nekdo čte?
Odpovědět
0
Ahojky, omlouvám se, teď jsem tu dlouho nebyl. Během tohoto týdne bych rád pustil do světa třetí díl Vlčákovo pamětí. Taky bych rád viděl nějaké fotky z posledního vandru Anťáka, Vlčáka a Jíry, ale dostal jsem pouze jednu. Anťák mi ale poslal oskenované razítko "nejjižnější bod ČR", tak to sem taky lupnu. A vyhrabal jsem i něco z historie, co tu nikdy nebylo. Tak se máte na co těšit. Ale dneska už ne. Zdravím
Odpovědět
0
Ja abych nezapomel na konci prazdnin vyjde dalsi dil 3?mam v tom hokej
Odpovědět
0
Ahoj cejko jedem pristi tyden ven trasu dela antak
Odpovědět
0
Zvu vás na letní setkání pod Křivoklátem - do kempu Riviéra - Zbečno.
Od pátku 1. do neděle 3. 7. rovnou na kempu, můžete zůstat i déle.
S sebou (měkoty): stan, spacák, židli, plavky, boty do vody, troje řádkové punčocháče ...
S sebou všichni: dobrou náladu, žízeň, hudební nástroje, zpěvníky,...
Cestu - najdi si ji sám na Mapy.cz - Lišov-Zbečno - nejkratší cesta 170 km, jede tam i autobus a vlak - zastávka ve vsi a přes řeku.
Těším se na vás - AHOJ :lol:
Milan
Odpovědět
0
Ten krmelec je dneska fakjú malaj.... ataky mě bolý ještě dnes ruce když si vzpomenu jak nás ubohé pionýry vedoucí zneužívaly..... to byse možná dalo prásknout a vysoudit náký odškodný, ještě dne mám ztoho psychcké problémi v sexu...... :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Zdravím tě, Jaro. Koukám, že naši trampíci na náš web skoro nechodí a nebo se bojí přispívat. Já osobně jsem se vybláznil teď na jaře a přes léto nic neplánuju, mám dost aktivit mimo to. Pravdou je, že se jezdí hlavně v zimě, na jaře a nebo až pak na podzim a každou chvilku to zorganizuje někdo jiný. Třeba se ozve ještě někdo jiný z party. Měj se. Atom
Odpovědět
0
Ahoj, volam sa Jaro, som zo Slovenska a kedze sa blizi leto chcel by som vediet ci nechystáte nejaku tramsku vypravu rad by som sa pridal :D
Odpovědět
0
A je to tady, v kategorii "O nás", která nahrazuje původní "Zajímavosti" i "Trampské osady" najdete druhý díl historie T.O. Jižní střela. :P
A ve fotogalerii jsou nahrané nové fotky z dubnového vandru na Říčky, a to hned dvoje - od Sviště a moje. Tak na to koukněte a když se vám budou líbit, tak to sem klidně napište. :-)
Ještě mi tu schází fotky z Anťákovo narozenin, tam je i velká společná fotka. Zdraví Atom.
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
takže pěkně popořádku. Vandr se moc povedl, i když bylo chvílemi trochu vlhko. Ale sešlo se nás tam požehnaně. Ve čtvrtek jsme vyrazili s Anťákem, Vikym a Jírou do Horního Dvořiště, tam si dali pár piv a za deště šli spát do lesa. Škoda, že Vikymu a Jírovi nateklo v noci do spaní, takže oba odjeli. My s Anťákem se vrátili zpět do hospody, dali si oběd, přečkali déšť a pak vyrazili podél Větší Vltavice přes Herbertov až do Rožmberku. Tady jsme se sešli s Kamišákem, Irmišákem, Marvem, Hermičem, Mošnym a Martinou. Nevěřili byste, jaký tam je problém najít hospodu, z které by vás nevyhodili v deset. Ale podařil se pirátský bar U Martina a pěkně jsme se tam poměli včetně piánko hraní. Asi ve dvě ráno jsme vystoupali dva kilometry nad město, kde jsme na vrcholu kopce rozbili v lese tábor. Druhý den bylo už krásně a cesta do Rožmitálu na Šumavě stála za to. Tady nás dohnal i Anťák s Jírou a Vikym. Kvůli mistrovství světa a nečekanému slejváku jsme se přesouvali do Bujanova až navečír. Tam nás čekal ještě marod Špáňa, jenž si k trombóze uhnal ještě vnučku a utrženou achilovku. Hráli jsme do brzkých ranních hodin. V neděli se část kluků sebrala a jela domů, my ostatní to přešli přes Louzek podél Malše až do Kaplice. No a to je asi tak všechno. :lol:
Co se týče Triglavu, s Anťákem jsem o tom mluvil, já určitě nejedu. :-x
Jinak sem mám dodat druhý díl Vlčákovo ságy o vzniku osady, tak se pomalu těžte. A taky pár fotek z posledních dvou vandrů. Zdravím všechny. Atom
Odpovědět
0
Hejhola lenoši!
Jestlipa víte, že je to letos 10 (slovy deset) let co jsme lezli na Triglav? Co takhle to zopakovat? Třeba 8-11. září - ten samý plán, ale lehčí trasa na triglavský dóm a pak vzhůru!!!! A třeba i na to Bledský jezero když to stihnem a počasí nám bude přát.
Třeba se to letos povede.....
Přidáte se něhdo??????????
JE TO WÝZVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Já bych to neudejchal. Bohužel.
Odpovědět
0
Já bych to riskla. Jen si nejsem jistá tím termínem. Kdyby to šlo až v druhé půlce září, bylo by to lepší. :oops: :-* :-x :eek: :zzz :P :roll: :roll:
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi , dovoluji si vás pozvat 10. - 12. června 2016 na oslavu 55. narozenin. Oslavenci budeme JÁ a BROK ze Spící hvězdy a konat se to bude ve Strakonicích u Broka na zahradě. Popis cesty napíši,až mi to Brok pošle. Tak kdo bude mít čas , náladu a vezme si sebou půllitr, bude vítán. Bylo by dobrý mi dát vědě kdo pojede , aby se dalo naplánovat jídlo a pití. Možná se mi povede přeposlat zvadlo. Zatím ahoj. Zdenička "Jíchová"
Odpovědět
0
Přátelé, kamarádi. Anťákoviny máme úspěšně za sebou, to byla zase párty. Fotky jsem ještě nestáhnul, zkusím to zvládnout příští týden. Simčo, pošlu ti SMS s mojí mailovou adresou, ju? Taky jsme se domluvili s Vlčákem, že mám pustit do světa druhý díl historie. Dodá mi nějakou fotku k tomu a jde se na to. Jelikož tu nemáme počítadlo, tak vás chci jenom poinformovat, že za pár dnů zdolají tyto stránky tisíc návštěv. Samozřejmě hodně je těch mých coby správce, není to žádná sláva, ale přesto to není úplně marné. 8) Kdo budete moct, pojeďte s námi na květnový vandr. Ještě jsem tu neviděl žádný pozdrav například od Klouze nebo Špáni (ten má teď času spoustu). Tak se koukejte polepšit, kamarádi. A nemusíte mít strach, mailová adresa se tady nikomu neukazuje. Zdraví Atom.
Odpovědět
0
Atome, přifrčela bych asi v sobotu ráno....kde se budete nacházet? :zzz :lol: :D
Odpovědět
0
Atome, prosím, ozvi se mi, mám toho dost k naposílání :-* :oops: :sigh: :P :lol: :D :roll: , nahraju to pak přes úschovnu
Odpovědět
0
Ahooooj kamarádi, tak už i do Plzně se to internetové spojení doneslo :-) . Všechny moc zdravím a stránkařům dávám velkou pochvalu :P :roll: 8), konečně jsem to prozkoumala celé. Pokusím se ještě vyštrachat z temných záhybů počítacího stroje nějaké fotky. A těším se na Anťákoviny, už vím kam :D :lol: :-* :zzz :-* 8)
Odpovědět
0
Já chci zpět do SANATORIÍÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ........... :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Ahoj, hlásím, že i do Sucháče dorazil internet. :D Momentalne jsem ve stavu nemocnych, tak nemůžu s šlapat s Vámi po stezkách a jsem dost omezena s vycházkami . Takže pokud by někdo byl ochoten mě odvézt v sobotu z Antakovin tak v 17:30 zpet do ČB, tak mu budu vdecna. Odvoz tam si zajistím..... 8) :-* :oops: :cry:
Odpovědět
0
Tak jsme z vandru zpátky doma, bylo to náročný, ale pěkný. :lol: Jenom se těším, až se přestanu klepat. :cry:
Odpovědět
0
Ahoj takze dva vandry???abyste to neprehnali.jo aho cetniku
Odpovědět
0
Nahrál jsem do fotogalerie nové fotky z loňského dubnového vandru do Novohradských hor, tak se můžete pokochat. Ještě tam musím dát ty od Kamiho, ale ještě je nemám zpracované.
Odpovědět
0
:roll: Nazdárek kamarádi, čau Kami,
zde je zvadlo na květnový vandr, najdete ho na tomto webu mezi zvadly a nebo klikněte prostě sem (třeba to bude fungovat) :-* http://www.drsni-dedci.cz/zvadla
Odpovědět
0
:o Poslušně hlásím,ze jsem tu taky buyl..a ma to smysl!!!!:-D...jo a občas se tu ukazu,aby tu byl taky nejakej cetnickej dohled!
Odpovědět
0
Atom jsi vsevjeduoci zrovna sem tam chtel jet.doufam te se nikdo neprida
Odpovědět
0
Nazdar kamarádi,
vandr na soutok Skalice a Lomnice 8. dubna: odjezd z vlakáče v ČB v 16:05 do Čížové, odtud 6 km do Vráže. Kdo nemůže takhle brzy, přijeďte následujícím vlakem rovnou do Vráže u Písku v 18:05 nebo 20:05. Další trasa vede podél Otavy až na soutok Skalice a Lomnice, odtud večer do Ostrovců. Ráno podél říčky Lomnice přes zámek Karlov do Smetanovo Lhoty.
Všechny zdraví Atom, Chicky a Svišť
Odpovědět
0
No to je dost, Anťáku. Já se tomu ani nedivím po minulém víkendu, to bylo zase mecheche, co?
Svišť už zjišťuje hospody ve Vráži, protože u Báby na nádraží je zavřená.
Ale co jsem našel s Chickym, tak to vypadá, že tahle hospoda se přesunula jenom blíž do centra.
Já už se těším. Atom
Odpovědět
0
tak jsem tu blil :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Odpovědět
0
Nazdar kamarádi,
tak jsme přežili zase další víkend plný alkoholu. Kdo to ještě nevíte, Monče I. se narodila holčička, tak jsme to byli s Ráďou řádně zapít.
Jirko díky za pochvalu, byl bych rád, aby se to zase rozproudilo jako dřív.
Ten vandr 8.-10. dubna to vypadá na Říčky, Svišť je za, Chicky taky.
Tak doufám, že se brzy uvidíme.
Odpovědět
0
Na vcelnou dorazil internet.
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi, nové stránky jsou skvělé - velké díky si zaslouzí hlavně Atom. Jen to chce trošku rozproudit diskuzi a taky naplánovat nějaké vandry - sněhy už tají. Na setkání se těší Jirka Kolumbus
PS: Jo ještě jedna věc - naplánujte si do svých diářů a nezapomeňte - Sheriff slaví narozeniny a to v sobotu 2.července v kempu na Berounce. Navrhuji odjezd již v pátek odpoledne a pořádně si užít začátek léta.
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi, ahoj Henry,
takže jsem měl teď čas a zpracoval jsem pár novinek. Tou první je určitě slibovaná lahůdka a najdeš ji v kategorii Zajímavosti - Jak to všechno začalo :-* . Není to o začátku DD, ale o tom, jak postupně vznikala osada Jižní střela. A stojí to za to. Vlk už má pro Vás připraveny další díly, ale domluvili jsme se, že je budeme pouštět postupně. Dál jsem opravil tenhle Zápisník, snad už všechno funguje v pořádku a všem. No a objevily se i nové fotky - dva Vlkovo vandry s omladinou letošní zimu, potom pár fotek sesbíraných všude možně a nakonec i nově zveřejněné fotky z červnového vandru 2012 po Sázavě, kterého se zúčastnil i náš zesnulý kamarád Žán. Takže se budu těšit na jakoukoliv reakci. A taky na setkání na vandru 8.-10. dubna spolu se Svištěm a Vlkem. Henry škoda, ale když budeš moct, pojedeme ještě v tom květnu. Cíle zatím nejsou určeny, ale termíny ano. Zdraví Atom :cry:
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
Atome Tvojí zprávu jsem četl ale bohužel tenhle termín vyrazit na vandr nemohu,
nebotˇ táta slaví 80tiny . AHOJ
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi,
včera jsme se domluvili a první volný termín na vandr je 8.-10. dubna. Cíl zatím neurčen. Dejte, prosím, vědět, kdo jste to četli, ať víme, kdo se na tyhle stránky vůbec hlásí. Pokud totiž zjistím, že sem nikdo nechodí, tak nemá smysl se s těmi stránkami vůbec pachtit. Jo a pro ty, kdo se fakt nudí, tak Anťák se Špáňou a Jírou jedou na Velikonoce do Albánie, takovej větší vandr. O víkendu očekávejte první díl Vlčákovo překvapení - Jak to všechno začalo. Zdraví kamarád Atom.
Odpovědět
0
Ahoj vcerejsi schuzky jsem prezil i cezil celkem ve zdravju : :P
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi, faktem je, že internet mají sice všichni, ale nikdo sem nepíše. A taky je pravda, že mi nikdo nic neposlal, jenom Vlčák. A to si myslím, že Simča, Barča i ostatní určitě nějaké staré fotky mají. Teď jsem se konečně mohl podívat na poklady, máte se na co těšit. Mažu teď s Vlčákem na pivo, ale o víkendu to sem nahraju, slibuju. Taky mi Henry poslal nějaké nové frky. Nevíte, má ještě někdo problém s přihlášením na tyto stránky? Až budete na vandru, řekněte to svým kamarádům.
Mějte se hezky. Atom
Odpovědět
0
Prosil bych o Chroboly s tvrdým - y -
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi, teď tu byl za mnou David, předělal jsem náš zápisník rovnou do téhle diskuze, ale nemám teď čas upravit to. Mějte se mnou trpělivost. Po středě přidám nové fotky o jednu skutečnou lahůdku od Vlka, je to fakt parádní překvápko, to budete čučet. :lol:
Co se týče vandru, na Velikonoce nemohu, ale všechny chci pozvat na vandr 12.-15. května, kdy se opět sjede parta z naší osady T.O. Půlnoční slunce, která jela loni na Velikonoce do Novohradských hor. Scházíme se málokdy, ale stojí to za to. Místo ještě dám vědět a udělám i zvadlo, ale i to musí počkat. A samozřejmě se blíží i narozeniny Královny Alžběty, té staré báby! Tak s nimi počítejte. Zdarec
Odpovědět
0
S tou lahudkou bych to tolik neprehanel.Ted sem se vratil z vandru a koukam jak blazen i do chrobol dorazil internet ,takze lisov a chroboli jsou pripojeni k ostatmimu svetu narozdil od plzne ,mostu,c.b. no snad se to casem zlepsi
Odpovědět
0
Ahoj drsní kamarádi ,
Jelikož se blíží velikonoce chci se zeptat zdali někdo plánuje nějaký vandr na tento termín ???
Odpovědět
0
Prosim nahlaste kdo se nemuze nebo neumi prihlasit a napsat ahoj na stranky probehne skoleni .ty kdo to umi reknete to tem co to neumi
Odpovědět
0
Ahoj teda ta diskuze je slaba mam pro vas prekvapko ale jestli nebudete komunikovat psat snad umite?tak nic bebude
Odpovědět
0
Jeste par poznamek asi budu muset zalozit neco jako drsny mimina aby ti chlapy co se mnou ted jezdi nekam patrili
Odpovědět
0
Ahoj kamarádi, Drsní dědci.
Děkuji všem kteří se podílejí na těchto stránkách, které nám umožňují se podívat do pro nás nedávných časů a zavzpomínat si na to, co jsme všechno prožili a viděli. Díííky !!!!!
Odpovědět
0
Ahoj, Zkouším, jestli to funguje. Vlčák mi psal, že se jede na vandr 19. února a následně i 26. února, obojí je vzdělávací za historií střeleckého trampingu. Já tu nejsem, kdo chcete jet, zavolejte mu. Zdravím.
Odpovědět
0
Tyhle stánky jsou fakt boží, povedly se vám, kamarádi. Kdyby bylo víc takových šikovných trampů ...
Atom
P.S. No jo, jenom to testuju, jestli to funguje. :-*
Odpovědět